KOŁA ZAINTERESOWAŃ

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

RODZAJ ZAJĘCIA

PROWADZĄCY

poniedziałek

13.40-14.25

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-15.50

Koło teatralne klasy I-III

Siatkówka IV-VI

Strzelectwo sportowe

Koszykówka dziewcząt

Koło historyczne V-VI

Maria Jekel

Dorota Pieczyńska

Wojciech Pieczyński

Henryk Chudobski

Halina Szajbe

wtorek

13.40-14.25

13.40-14.25

14.30-15.30

14.30-15.50

15.00-16.00

13.40-14.25

14.30-16.00

14.30-16.00

13.40-14.25

Koło przyrodnicze ,,Mały odkrywca”

Koło sportowe III

Koło artystyczno-dziennikarskie IV-VI

Koło historyczne IV

Koło turystyczne IV-VI

Piłka nożna I-IV

Piłka nożna V-VI i G

Radio "Węzeł"

Koło przyrodnicze SP

Joanna Prałat

Andrzej Majer

Agata Łogin-Szczepańska

Halina Szajbe

Monika Witkowska-Triller

Wojciech Pieczyński

Wojciech Pieczyński

Gabriela Chudobska

Menes Sylwia

środa

13.40-14.25

13.40-14.25

13.40-14.25

Koło plastyczne I-III

Koło sportowe I-III

Eucharystyczny Ruch Młodych SP

Emilia Swoboda

Izabela Hojsler

Barbara Mrówczyńska

czwartek

11.30-14.25

13.40-14.25

13.40-14.25

13.40-14.25

13.40-14.25

14.30-15.15

14.30-16.00

14.30-15.15

16.00-17.30

Koło Przyjaciół Książki

Koło taneczne I-III

Koło ,,Mały Przewodnik” II-III

Koło języka angielskiego V

Koło polonistyczne IVa

Koło polonistyczne IV b i VI b

Siatkówka G

Koło biologiczne G

Koszykówka dziewcząt

Edyta Nitecka

Angelika Kalitka

Klaudia Nowacka

Małgorzata Zielona

Tomasz Wojciechowski

Tomasz Wojciechowski

Dorota Pieczyńska

Sylwia Menes

Henryk Chudobski

Piątek

14.30-16.00

Koszykówka dziewcząt

Henryk Chudobski

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Dzień tygodnia Godzina, klasa Prowadzący
poniedziałek

8.00-8.45 II

8.00-8.45 V,VI ( na zmianę)

13.40-14.25 IV

14.30-15.15 VI

Joanna Prałat

Kamilla Kraśner

Anna Sobierajska

Wioletta Paradowska

wtorek

8.00-8.45 I

  III

II

II

III

VI

13.30-14.25 G

14.30-15.15 VI

Angelika Kalitka

Andrzej Majer

Maria Jekel

Emilia Swoboda

Izabela Hojsler

Tomasz Wojciechowski

Elżbieta Rosińska –co 2 tyg.

Anna Juchniewicz

czwartek

8.00-8.45 III

III

II

II

III

12.45-13.30 V

13.40-14.25 VIa

13.40-14.25  II G

13.40-14.25 V

14.30-15.15  IV

Andrzej Majer

Klaudia Nowacka

Joanna Prałat

Emilia Swoboda

Izabela Hojsler

Wioletta Paradowska

Kamilla Kraśner

Adrianna Mańka

Anna Sobierajska

Adrianna Mańka

piątek

8.00-8.45 I

  IV

12.45-13.30  III

Angelika Kalitka

Tomasz Wojciechowski

Klaudia Nowacka

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

Dzień tygodnia Godzina, klasa Prowadzący
poniedziałek

14.30-16.00 IIIb G

14.30-15.15 IIIa G

Anna Weber- co 2 tyg.

Gabriela Chudobska

wtorek

8.00-8.45 III G

13.30-14.25 II G

13.30-14.25 IIIa G

14.30-15.15 III b G

Gabriela Chudobska

Anna Weber

Halina Szajbe

Elżbieta Rosińska –co 2 tyg.

czwartek

13.30-15.15  V

14.30-15.15 III G

14.30-16.00 IIIa G

Anna Sobierajska

Małgorzata Zielona

Anna Weber-co 2 tyg.

piątek 13.30-14.25 IIIb G Halina Szajbe