W święto Objawienia Pańskiego uczniowie, absolwenci i nauczyciele szkoły spotkali się w klasztorze oo. franciszkanów w Osiecznej, by wspólnie kolędować.

Śpiew przeplatany był czytaniem historii kolęd oraz rozważaniami najmłodszych. Wiele emocji przyniósł występ Anny Wojciechowskiej, która zaśpiewała ”Kolędę dla nieobecnych”, dedykując ją wszystkim tym, których zabrakło przy wigilijnym stole. Natomiast uczniowie klas pierwszych oraz klasy 2 a wnieśli w występ mnóstwo radości i uśmiechu. Na koniec p. Klaudia Nowacka zaprosiła wszystkich na wielkie uroczystości, które odbywać się będą w pierwszą niedzielę sierpnia w osieckim sanktuarium z racji 40. rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Osieckiej. Ponadto opowiedziała o trudnej drodze nagrywania płyty, nad którą pracuje wspólnie z Piotrem Piotrowskim i absolwentami naszej szkoły. Na płycie znajdować się będą utwory dedykowanie Matce Bożej Osieckiej. W kolędowaniu wystąpili absolwenci naszej szkoły: Katarzyna Szymańska, Marika Lechna, Jakub Jędrzejczak i Marek Walenczewski oraz uczennice: Zuzanna Żebrowska, Wiktoria Nowakowska, Anna Jaworska, Julia Jęśkowiak, Zofia Grobelna i Anna Wojciechowska. Ponadto gościnie wystąpiły Adrianna i Pola Piotrowskie. Organizatorzy spotkania składają serdeczne podziękowania rodzicom za zaangażowanie, piękne stroje dzieci i kultywowanie tradycji wspólnego kolędowania. Zobacz>>