Niezwykły klimat towarzyszył niedzielnemu (7.01.) KOLĘDOWEMU JAM SESSION. Uczniowie, nauczyciele oraz absolwenci Szkoły Podstawowej w Osiecznej spotkali się tego dnia w miejscowym kościele klasztornym oo. Franciszkanów na wspólnym śpiewaniu kolęd.

Uczniowie klas: Ia, IIIa i IIIb przedstawili przepiękne jasełka. Prócz aniołków, pastuszków i królów u małego Jezusa pojawiły się kolejno miesiące, niosąc ze sobą niecodzienne dary. Organizacją kolędowania po raz kolejny zajęli się p. Klaudia Nowacka, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i p. Piotr Piotrowski, nauczyciel muzyki oraz informatyki. Dzięki zbiórce datków na rzecz chorej czteroletniej Julki Jekel, którą zainicjowały panie Joanna Prałat, Emilia Swoboda i Klaudia Nowacka, podczas spotkania zebrano 1.037.  Wszystkim ofiarodawcom organizatorzy z całego serca dziękują za okazaną hojność. Zobacz>>