We wspólnym dla wszystkich starszych uczniów szkoły terminie wyjazdowym, czyli dniach 7 - 9.06. również klasy szóste wyjechały na wycieczkę. Na jej trasie znalazły się Kraków, Zator i Wieliczka.

Dzień pierwszy upłynął wycieczkowiczom na zabawie w największym rodzinnym parku rozrywki Energylandia w Zatorze pod Krakowem. Podczas pobytu w tym niesamowitym miejscu uczniowie korzystali z takich atrakcji, jak: spływ rwącą rzeką, strzelanie z armatek wodnych czy przeprawa łódką po specjalnym torze wodnym, jednak najwięcej emocji dostarczyły im urządzenia ze strefy ekstremalnej, m.in. Formuła Roller Coaster. Drugiego dnia uczestnicy wyjazdu udali się na zwiedzanie Krakowa. Na ich drodze znalazły się Wawel, Smocza Jama i Stary Rynek, a ponadto Centrum Jana Pawła II oraz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Trzeci dzień wycieczkowy to pobyt w kopali soli w Wieliczce. W programie "Śladami legend wielickiej kopalni" oprócz zwiedzania zabytkowej trasy, poznania historii i legend, zwiedzajacy spotkali ducha kopalni, Skarbnika, ktory sprawdził ich wiedzę na temat pracy w kopalni dawniej. Fotorelacja>>